☎ +48 43 307-00-82

📱+48 536-121-818

✉ dekro@dekro.com.pl

Karnisze Elektryczne
Aktualności

“Karnisze elektryczne jako sposób aranżacji okien”

Karnisze elektryczne posiadają liczne zalety, a ich popularność wśród Klientów poszukujących sprawdzonych rozwiązań nieustannie rośnie. Opracowane tak, aby ich montaż oraz obsługa nie sprawiały żadnych problemów, idealnie wpasowują się w aktualne trendy promujące automatykę domową i systemy inteligentnego zarządzania obiektami mieszkalnymi.

Karnisze elektryczne w inteligentnym domu

Choć karnisze elektryczne to rozwiązanie obecne na polskim rynku stosunkowo od niedawna, to już zdążyło zdobyć sobie szerokie grono zadowolonych odbiorców, szczególnie wśród osób, które zdecydowały się na system domu inteligentnego. Innowacyjne, wyjątkowo wygodne w obsłudze oraz w połączeniu działania z indywidualnymi potrzebami, dbają o optymalną ilość światła dziennego wewnątrz o każdej porze roku. Nowoczesny system sterowania radiowego lub fazowego można zaprogramować tak, aby karnisze elektryczne zasłaniały lub odsłaniały okna o wybranych porach dnia – nawet wtedy, kiedy mieszkańców nie ma w domu. Pozwala to nie tylko ograniczyć nagrzewanie się pomieszczeń, ale również imituje obecność właścicieli, co może zniechęcić potencjalnych włamywaczy do zainteresowania się naszą własnością.

Dlaczego warto zainwestować w inteligentne systemy sterowania zasłonami?

Nowoczesny karnisz elektryczny ma wiele zalet, dzięki którym zdecydowanie wyprzedza znane od dekad, tradycyjne rozwiązania. Umożliwia zautomatyzowanie jednej z najbardziej powtarzalnych czynności wykonywanej w domu, co ma ogromne znaczenie dla naszego komfortu. Zdalnie sterowany przy pomocy pilota, prosty w obsłudze i w pełni programowalny, pracuje wyjątkowo cicho, nie zakłócając miru domowego. Ten inteligentny system sterowania zasłonami doskonale radzi sobie nawet wtedy, kiedy obciążony zostanie tkaniną o wysokiej gramaturze. Jest to opcja stworzona na miarę współczesnych potrzeb i inteligentny system, w który warto zainwestować chociażby dla własnej wygody. 

Obecnie najbardziej popularnym producentem napędów do karniszy elektrycznych jest firma SOMFY. Somfy to Francuski producent napędów do bram wjazdowych, bram garażowych, żaluzji, rolet, markiz, pergoli i urządzeń smart home. Wszystkie w/w urządzenia wraz z elektrycznym roletami rzymskimi, mogą byś sterowane za pomocą smartfonu. Wystarczy zastosować specjalną centralkę sterującą Tahoma. Pozwala ona na zarządzanie nie tylko osłonami okiennym, ale także oświetleniem, ogrzewaniem, bezpieczeństwem itp.

Dodaj komentarz