☎ +48 43 307-00-82

📱+48 536-121-818

✉ biuro@dekro.com.pl

Usługa Szycia Firan i Zasłon

Usługa Szycia Firan i Zasłon

Sprawdź Ofertę, na Usługę Szycia Firan i Zasłon

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Zasłony i Firany od zawsze cieszyły się nieustającą popularnością, w kraju nad Wisłą. Można rzec iż był to punkt obowiązkowy w każdym domu. Przez te wszystkie lata, sposób szycia i wykończenia takich dekoracji okiennych jakimi są firany czy też zasłony, zmieniły się i ewoluowały w nowe formy, a możliwość doboru tkaniny i sposobu szycia powoduje że te dekoracje wybierane są, świadomie do klasycznych jak i do nowoczesnych wnętrz.

Od początku naszej działalności, podstawową usługą którą rozwijaliśmy( i cały czas rozwijamy) jest, “Usługa szycia Rolet Rzymskich z tkaniny powierzonej”.  Ze względu na to, że naszymi klientami są Salony Firan i Zasłon, Salony Dekoracji Okiennych, Salony Dekoracji Wnętrz, Projektanci i Designerzy w całej Polsce, rozszerzyliśmy zakres naszych usług o szycie firan i zasłon.

Mamy ogromny wybór tkanin na zasłony i firany, od najdelikatniejszego lekkiego woalu po ciężki welur, w każdym kolorze i wzorze, jaki możesz sobie wyobrazić.

Stawiamy na jakość i precyzje wykonanie zgodnie z przekazanym przez Państwa zleceniem. Dlatego też każde zamówienie jest traktowane indywidulanie i na każdym etapie zlecenia kontaktujemy się w kwestiach szycia i doprecyzowanie ewentualnych szczegółów. Dbałość o szczegóły, estetykę oraz indywidulane podejście to jest to co Nas wyróżnia.

Jeśli chcieliby Państwo podjąć współpracę, zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem handlowy. Natomiast poniżej prezentujemy schemat na jakiej zasadzie zlecamy szycie w naszej firmie. 

Usługa Szycia Firan i Zasłon

Sprawdź Ofertę, na Usługę Szycia Firan i Zasłon w 11 Krokach

Start

*A Jeśli nie posiadają Państwo obecnie tkaniny u siebie a współpracujecie z dostawcami, hurtowniami czy producentami tkanin w Polsce gdzie w/w tkanina będzie zamawiana, to możesz zlecić wysyłkę bezpośrednio do naszego magazynu, zamówionego kuponu czy belki tkaniny. Skróci to zdecydowanie czas realizacji zamówienia.

*B Odbiór zazwyczaj następuje następnego dnia roboczego. Firmy kurierskie jakimi zlecamy odbiór tkanin to DPD, i GLS.

*C Termin ten nie dotyczy w przypadku dużej ilości zleceń oraz w okresie przed świątecznym i wakacyjnym.

*D W przypadku wykrycia jakichkolwiek wad, uszkodzeń materiału bądź stwierdzenia innego problemu, kontaktujemy się z Państwem. 

*E Spakowane zostają również ewentualne resztki tkaniny które zostały po wykonaniu zlecenia. Zlecenie wysyłki w danym dniu, nie jest jednoznaczne z wysyłką tego dnia. Jest to uzależnione od rodzaju kuriera którym zostało wysłane zlecenie. W zależności od gabarytów Rolet wysyłka może być realizowana kurierami DPD, GLS, INPOST, DHL RHENUS, PEKAES.