☎ +48 43 307-00-82

📱+48 536-121-818

✉ dekro@dekro.com.pl

System DACHOWY

System Dachowy

Sprawdź Elementy, do Rolety Rzymskiej Dachowej

dachowa slider
dachowa slider 2
dachowa slider 3
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

System do Rolety Rzymskiej Dachowej/Kolankowej

Na twojej poddaszu można łączyć elegancję i funkcjonalność dzięki naszym tradycyjnym roletom rzymskim dachowym. Oferują wiele zalet, przede wszystkim wizualnie nie różnią się od klasycznych rolet rzymskich, ale zostały zaprojektowane specjalnie do montażu na ścianie z oknem dachowym. Dzięki naszemu opatentowanemu systemowi bocznych prowadnic, tkanina rolety całkowicie zasłania wnękę okienną, co umożliwia jednolite urządzenie wnętrz z różnymi rodzajami okien, w tym zwykłych, dachowych i kolankowych. Jeden system rolety może nawet zasłonić kilka okien dachowych jednocześnie.

Prowadnice o przekroju 5 mm na 28 mm są montowane po wewnętrznej stronie wnęki okiennej, tuż przy krawędzi, a tkanina rolety znajduje się przed wnęką i może wychodzić z zapasem na boki poza jej obrys. Podczas podnoszenia rolety, sznurki nawijane na szpule podnoszą tkaninę, tworząc fałdy, które są układane kolejno i składane jedna pod drugą. Podniesiona roleta nie przeszkadza w otwieraniu i zamykaniu okna dachowego. System ten ułatwia pranie, ponieważ tkaninę rolety można odpiąć od mechanizmu w kilka sekund, co ułatwia konserwację.

Montaż rolety jest bardzo łatwy, ponieważ poza uchwytami do mechanizmu potrzebne są tylko dwie prowadnice, które są montowane za pomocą 6-8 zatrzasków na cały system. Co więcej, w przypadku zmiany wystroju, istnieje możliwość wymiany tkaniny, co pozwala uniknąć konieczności kupowania całkiem nowej rolety. Nasz system obsługuje dowolne tkaniny, co daje swobodę w kwestii doboru dekoracji okien. System CITY to solidny mechanizm z długą historią i gwarancją trwającą aż 5 lat. W porównaniu do poprzednich wersji, posiada wiele usprawnień, takich jak metalowe mocowanie hamulca z dwoma śrubami i blokadą pręta napędowego. Dodatkowo, system wypinania sznurków umożliwia łatwe i szybkie zdjęcie tkaniny do prania, bez potrzeby ponownej regulacji sznurków przy ponownym montażu.

Największą zaletą mechanizmu CITY jest jednak jego adaptowalność na mechanizm elektryczny o napięciu 12V. Oznacza to, że jeśli w przyszłości zdecydujesz się na zautomatyzowanie rolet, nie trzeba będzie kupować całego nowego