☎ +48 43 307-00-82

📱+48 536-121-818

✉ dekro@dekro.com.pl

Rolety Materiałowe w Kasecie Classic

System Classic

Sprawdź Ofertę, na system w kasecie Classic

Slider Roleta Classic 5
Slider Roleta Classic 4
Slider Roleta Classic 3
Slider Roleta Classic 2
Slider Roleta Classic 1
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

System Rolety w Kasecie Classic

Roleta Classic to idealne rozwiązanie dla wymagających użytkowników, którzy poszukują perfekcyjnego dopasowania do swojego okna. Dzięki swojej opływowej linii kasety i kompaktowemu kształtowi, roleta doskonale się wkomponowuje w okno. Jest dostępna w wersji PVC i montowana do listwy przy szybie za pomocą wkrętów.

Bogata oferta kolorów elementów montażowych oraz tkanin, w tym opcja "dzień i noc", pozwala na dopasowanie rolety do każdego wnętrza. Należy jednak pamiętać, że ze względu na różnice w reprodukcji barw na druku i ekranach urządzeń, kolory mogą nieco różnić się od faktycznych kolorów stosowanych w produkcji systemów kaset i prowadnic.

Ze względu na niewielką kasety, system Classic ma pewne ograniczenia dotyczące pomieszczenia niektórych tkanin w jej wnętrzu, co może powodować ograniczenia w stosowaniu kasety w oknach balkonowych lub o podwyższonych wysokościach. Kaseta rolety jest montowana w sposób inwazyjny, czyli przykręcana wkrętami do listew przy szybie. Prowadnica boczna ma szerokość 3,7 cm i jest przyklejana. Dlatego też, szerokość jednej listwy przy szybie nie może być mniejsza niż 0,5 cm ani większa niż 2,5 cm.