☎ +48 43 307-00-82

📱+48 536-121-818

✉ dekro@dekro.com.pl

Kariera

DEKRO

Aktualne Ofert Pracy w Dekro Marcin Dudczak

Oferty Pracy

KRAWCOWA - Szycie Firan, Zasłon i Rolet Rzymskich.

Firma Dekro z wieloletnim doświadczeniem w branży przesłon okiennych, zatrudni osobę na stanowisku: Krawcowa

Zadania:

  • obsługa maszyn szwalniczych
  • wycinanie i zszywanie materiału
  • wprowadzanie poprawek krawieckich

Nasze Wymagania

  • doświadczenie w branży krawieckiej (firany, zasłony)
  • mile widziane doświadczenie w szyciu rolet rzymskich (nie jest to warunek konieczny)
  • dobra organizacja pracy
  • sumienność
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie miesięczne uzależnione od doświadczenia zawodowego
  • stabilne warunki pracy w firmie z wieloletnim doświadczeniem
  • pracę jednozmianową w godz. 6-14
  • praca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • miła atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane pracą, proszę o przesłanie CV na adres:  praca@dekro.com.pl

Firma DEKRO zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli :"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926, ze zm.)"