☎ +48 43 307-00-82

📱+48 536-121-818

✉ dekro@dekro.com.pl

Usługa Szycia Rolet Rzymskich

Usługa Szycia Rolet Rzymskich

Sprawdź Ofertę, na Usługę Szycia Rolet Rzymskich

szycie

Rolety Rzymskie to obecnie najpopularniejsza dekoracja okienna, podkreślająca charakter pomieszczenia. Możliwość doboru tkaniny i sposobu szycia powoduje że dekoracja ta, wybierana jest do klasycznych jak i do nowoczesnych Wnętrz.

Od początku naszej działalności, podstawową usługą którą rozwijamy z roku na rok jest, “Usługa szycia Rolet Rzymskich z tkaniny powierzonej”. Naszymi klientami są Salony Firan i Zasłon, Salony Dekoracji Okiennych, Salony Dekoracji Wnętrz, Projektanci i Designerzy w całej Polsce. 

Stawiamy na jakość i precyzje wykonanie zgodnie z przekazanym przez Państwa zleceniem. Dlatego też każde zamówienie jest traktowane indywidulanie i na każdym etapie zlecenia kontaktujemy się w kwestiach szycia i doprecyzowanie ewentualnych szczegółów. Dbałość o szczegóły, estetykę oraz indywidulane podejście to jest to co Nas wyróżnia.

Jeśli chcieliby Państwo podjąć współpracę, zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem handlowy. Natomiast poniżej prezentujemy schemat na jakiej zasadzie zlecamy szycie w naszej firmie. 

Usługa Szycia Rolet Rzymskich

Sprawdź Ofertę, na Usługę Szycia Rolet Rzymskich w 11 Krokach

Start

*A Jeśli nie posiadają Państwo obecnie tkaniny u siebie a współpracujecie z dostawcami, hurtowniami czy producentami tkanin w Polsce gdzie w/w tkanina będzie zamawiana, to możesz zlecić wysyłkę bezpośrednio do naszego magazynu, zamówionego kuponu czy belki tkaniny. Skróci to zdecydowanie czas realizacji zamówienia.

*B Odbiór zazwyczaj następuje następnego dnia roboczego. Firmy kurierskie jakimi zlecamy odbiór tkanin to DPD, i GLS.

*C Termin ten nie dotyczy w przypadku dużej ilości zleceń oraz w okresie przed świątecznym i wakacyjnym.

*D W przypadku wykrycia jakichkolwiek wad, uszkodzeń materiału bądź stwierdzenia innego problemu, kontaktujemy się z Państwem. 

*E Spakowane zostają również ewentualne resztki tkaniny które zostały po wykonaniu zlecenia. Zlecenie wysyłki w danym dniu, nie jest jednoznaczne z wysyłką tego dnia. Jest to uzależnione od rodzaju kuriera którym zostało wysłane zlecenie. W zależności od gabarytów Rolet wysyłka może być realizowana kurierami DPD, GLS, INPOST, DHL RHENUS, PEKAES.