☎ +48 43 307-00-82

📱+48 536-121-818

✉ biuro@dekro.com.pl

Karnisz Aluminiowy KAES

Szyna / Karnisz KAES

Sprawdź Wszystkie Elementy, do Kaesa

karnisz kaesa 3
karnisz kaesa 2
karnisz kaesa
karnisz kaesa 5
karnisz kaesa 4
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

System Szyny Aluminiowej KAES

Choć wydawać by się mogło, że w dziedzinie aranżacji okiennych nie ma już nic innowacyjnego na rynku, branża regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi i praktycznymi propozycjami, wyposażonymi w interesujące rozwiązania technologiczne. Szyny systemowe aluminiowe KAES to zdecydowanie jedna z takich nowoczesnych opcji, która stanowi świetną alternatywę dla tradycyjnych karniszy. W porównaniu z pierwowzorami charakteryzują się one lepiej przystosowaną do współczesnych potrzeb funkcjonalnością. Oczywiście, nie bez znaczenia jest również estetyka ich wykonania i niebanalne wzornictwo, co sprawia, że klienci doceniają system szyn aluminiowych KAES również za walory estetyczne.

Karnisze systemowe KAES oferują wiele zalet. Możliwość gięcia karnisza pod kątem 90° lub po łuku sprawia, że są one łatwiejsze w montażu i bardziej elastyczne w użytkowaniu. Szyny są malowane proszkowo w kolorach białym i czarnym, co pozwala na dostosowanie ich do różnych stylów wnętrz.

Małe rolki zapewniają płynną i cichą pracę, co jest bardzo cenione przez użytkowników. System szyn aluminiowych KAES można również zamontować do ściany dzięki nowym uchwytom, co zwiększa ich funkcjonalność i wygodę użytkowania.

Klienci chwalą sobie przede wszystkim bardzo cicho oraz płynnie działający mechanizm, dzięki któremu przesuwanie nawet cięższych zasłon nie sprawia większych problemów i nie generuje dodatkowego hałasu w pomieszczeniach. Nie można też nie wspomnieć o tym, że karnisze systemowe aluminiowe dopasowują się do kształtu okna, dlatego ich dopasowanie do konkretnych potrzeb oraz zamontowanie są bardzo proste. Kolejną wartą uwagi zaletą jest łatwe zawieszanie zasłon, co zapewniają odpowiednio skonstruowane suwaki.

System Wave do karnisza KAES występuje w kolorze białym i czarnym. Odległość pomiędzy suwakami, które są połączone sznurkiem, wynosi 6 cm lub 8 cm. Prezentowany w tej kategorii system szyn aluminiowych KAES posiada liczne atuty, które spowodowały, że od momentu pojawienia się na rynku należy on do jednych z najchętniej wybieranych rozwiązań.