☎ +48 43 307-00-82

📱+48 536-121-818

✉ dekro@dekro.com.pl

Kontakt

DEKRO

Zapraszamy Wszystkich, do Kontaktu

Dane Kontaktowe

“Dekro” Marcin Dudczak

ul. Sadowa 20, 98-240

Szadkowice Ogrodzim,

woj. łódzkie

NIP: 8281225811

REGON: 730368166

e-mail: dekro@dekro.com.pl

Kom.: 536-121-818

Tel: 43 307 00 82

Poniedziałek: 8:00-16:00
Wtorek: 8:00-16:00
Środa: 8:00-16:00
Czwartek: 8:00-16:00
Piątek: 8:00-16:00

Sobota: Nieczynne
Niedziela: Nieczynne

Team Dekro

Marcin <br>Dudczak

Marcin
Dudczak

Właściciel i Założyciel Firmy
Company Owner
✉ m.dudczak@dekro.com.pl
Joanna <br>Czubińska

Joanna
Czubińska

🇵🇱 🇮🇹 🇬🇧
Kierownik Sprzedaży: Polska Kierownik Exportu
Sales Manager: Poland and Export Manager
📞+48 530-124-296
✉ j.czubinska@dekro.com.pl
Martin <br>Kimont

Martin
Kimont

🇩🇪 🇬🇧 🇵🇱
Działu Exportu: Niemcy
Export Manager: Germany
📞 +49 160 9142 1645
✉ kimont@dekro.com.pl
Karolina<br> Bartosik

Karolina
Bartosik

🇵🇱 🇬🇧
Koordynator Sprzedaży
Sales Coordinator
📞 +48 536-121-818
✉ k.bartosik@dekro.com.pl
Radosław <br>Karkusiński

Radosław
Karkusiński

🇵🇱 🇬🇧
Kierownik ds. Marketingu
Marketing Manager
Specjalista ds. Windykacji
📞 +48 531-308-277
✉ r.karkusinski@dekro.com.pl
Paulina<br> Ciepłoch

Paulina
Ciepłoch

🇵🇱
Specjalista ds. Sprzedaż - Export
Export Sales Specialist
📞 +48 537-591-177
✉ p.cieploch@dekro.com.pl
Łukasz <br>Witkowski

Łukasz
Witkowski

🇵🇱 🇬🇧
Specjalista ds. Sprzedaży Detalicznej
Specialist in Retail Sales
📞 +48 535-818-870
✉ l.witkowski@dekro.com.pl
Ilona <br>Patora

Ilona
Patora

🇵🇱
Kierownik Pracowni Krawieckiej
Manager for Sewing Workshop
📞+48 730-130-661
✉ i.patora@dekro.com.pl
Monika <br>Ślęzak

Monika
Ślęzak

🇵🇱
Kierownik Produkcji
Production Manager
📞 +48 537-954-678
✉ m.slezak@dekro.com.pl
Adrianna <br>Garczyńska

Adrianna
Garczyńska

🇵🇱 🇬🇧
Koordynator ds. Księgowo-Administracyjnych
Accounting and Administrative Coordinator
📞 +48 690-296-929
✉ a.garczynska@dekro.com.pl
Remigiusz <br>Śmiechura

Remigiusz
Śmiechura

🇵🇱
Kierownik Działu Technicznego
Technical Department Manager
📞 +48 690-910-988
✉ r.smiechura@dekro.com.pl
Marta <br>Rybak

Marta
Rybak

🇵🇱
Asystent Sprzedaży
Sales Assistant
📞 +48 537-591-177
✉ m.rybak@dekro.com.pl

Dojazd do Dekro

ADRES 1:
Siedziba, Produkcja Rolet i Plis.
BIURO 2:
Dział Sprzedaży i Marketingu. Pracownia Rolet Rzymskich.