☎ +48 43 307-00-82

📱+48 536-121-818

✉ dekro@dekro.com.pl

Plisa Magnus

Plisa Magnus

Sprawdź Wszystkie Elementy, do systemu Magnus

Dzień
Noc

Roleta Plisowana na Profilu MAGNUS

Profil MAGNUS przedstawia innowacyjny system rolet plisowanych, który zapewnia zwiększoną wytrzymałość i możliwość stosowania na oknach o większych rozmiarach. Dzięki wymiarom profilu 19 mm. x 22 mm. plisy można dostosować do różnych wymiarów okien, a niezawodny samohamujący mechanizm pozwala na dowolne ustawienie żaluzji plisowanej na wybranej wysokości.

Warto podkreślić, że system plisowania MAGNUS umożliwia zsuwanie zarówno od góry, jak i od dołu, dzięki czemu można swobodnie regulować oświetlenie pomieszczenia. Plisa MAGNUS charakteryzuje się również specjalnymi metalowymi wkładkami w profilu i magnesami neodymowymi w uchwytach mocujących, co zapewnia nie tylko trwałość, ale również szybki i łatwy montaż.

Co więcej, system MAGNUS oferuje różne możliwości montażu: inwazyjne i bezinwazyjne, dzięki czemu można go stosować do wszystkich typów okien, w tym również dachowych. Dzięki takim zaletom, plisa MAGNUS to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają funkcjonalnego i estetycznego sposobu na zaciemnienie pomieszczeń. Kolory profilu plisy MAGNUS to: Biały, Antracyt, Anoda (srebrny mat), Brąz, Winchester, Złoty Dąb, Ciemny Orzech.