43 307-00-82  536-121-818  dekro@dekro.com.pl

O Firmie

Dekro Marcin Dudczak jest firmą zajmującą się produkcją i dystrybucją osłon okiennych. Nasze Specjalizacja to Rolety Rzymskie, Karnisze Elektryczne, Plisy i wielele innych.

O Firmie...

"Klient Jest dla nas najważnieszy"

 

Konsekwentnie od 2011 r. realizujemy misję, której celem jest tworzenie oryginalnych oraz nowatorskich rozwiązań, umożliwiających zaaranżowanie przestrzeni okiennej w sposób funkcjonalny i estetyczny. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania dla biur, hoteli, pensjonatów, czy mieszkań prywatnych. W naszej ofercie znajdą Państwo szyny tradycyjne, karnisze elektryczne, funkcjonalne systemy do Rolet Rzymskich, czy systemy specjalne do Wnęki Okna Dachowego. Nasze systemy to gwarancja niezawodności, trwałości i płynności działania. To sprawdzone rozwiązania stosowane w wielu biurach i mieszkaniach prywatnych w calej Polsce i zagranicą. Priorytetem jest dla nas wysoka jakość produktów i usług oraz ich nielimitowana dostępność.

Zapraszamy do współpracy

Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę:

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży dekoracji okiennych. Już od blisko 10 lat realizujemy misję, której celem jest tworzenie własnej kolekcji produktów oraz nowatorskich rozwiązań przysłon okiennych. Nasze niekwestionowane atuty to: oryginalne wzornictwo, wysoka jakość, konkurencyjność cenowa oraz dostępność.

Jesteśmy firmą rodzinną i dzięki czemu jesteśmy bliżej naszych klientów. Staramy się zrozumieć ich potrzeby i sprostać oczekiwaniom dotyczącym oferty produktowej. Zaufało nam już setki klientów w kraju i zagranicą, a nasi lojalni partnerzy handlowi znajdują sie na tereni całego kraju pod postacią Salonów Firan i Zasłon, Salonów Dekoracji Okiennych, Sklepów z Roletami czy Projektantami i Designerami zajmujacymy sie aranżacją wnętrz.

Naszą ofertę kierujemy do firm wyposażających hotele, firm z branży dekoracji okiennych oraz wyposażenia wnętrz, salony zasłon i firan, firm projektujących i tworzących inteligentne budynki oraz do instalatorów.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU